Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Vanja

Është emri yt Vanja? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Vania
Djem me tinguj të ngjashëm:Vinicio, Venanzio, Vince, Vance, Vannes, Venis, Vinicius, Vamshi
Vajza me tinguj të ngjashëm:Vanesa, Venesa, Venice, Venus, Vanesska, Vanisha, Vinga, Vân Nhường
Vlerësimi:
4.5/5
yje 83 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 50 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 49 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 50 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 82 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 80 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 10625 Vanja's në Facebook. Pozicioni #5651
Kategoritë: - Emrat rusë - Top 100 slloven emrat - Popullore slloven emrat vajzë
Komente nga VanjaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Vanja? Voto për emrin tënd


Është emri yt Vanja? Voto për emrin tënd