Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Tomas

Është emri yt Tomas? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Thomas
Djem me tinguj të ngjashëm:Tomasso, Thomas, Tommaso, Tomos, Tamas, Tung, Twins, Tamnais
Vajza me tinguj të ngjashëm:Tinka, Tanja, Tameka, Tomke, Themis, Tanis, Tomasa, Tineke
Vlerësimi:
4.5/5
yje 95 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 62 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 62 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 61 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 87 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 87 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 76895 Tomas's në Facebook. Pozicioni #1154
Kategoritë:Emrat e Afrikës - Top 100 lituanez emrat - Popullore fund emrat boy - Popullore çek emrat boy - Popullore suedez emrat boy - Popullore sllovak emrat boy - Popullore lituanez emrat boy - Popullore Catalonian emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1885
Komente nga TomasPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Tomas? Voto për emrin tënd


Është emri yt Tomas? Voto për emrin tënd