Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Sude

Është emri yt Sude? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Said, Sead, Scott, Saeed, Sadat, Scotty, Scottie, Saadya
Vajza me tinguj të ngjashëm:Suad, Saida, Seda, Saadet, Shehide, Shahadat, Sigita, Sadie
Vlerësimi:
4.5/5
yje 58 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 42 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 42 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 42 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 55 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 54 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1635 Sude's në Facebook. Pozicioni #23846
Kategoritë:Top 100 turk emrat - Popullore turk emrat vajzë
Komente nga SudePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Sude? Voto për emrin tënd


Është emri yt Sude? Voto për emrin tënd