Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Sky

Është emri yt Sky? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Shia, Shaw, Sha, Sige, Sigge, Shaku, Sho, Sasa
Vajza me tinguj të ngjashëm:Sia, Sea, Sasha, Shaya, Shu, Sussi, Sechu, Sa
Vlerësimi:
4.5/5
yje 109 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 70 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 70 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 68 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 81 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 81 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 53805 Sky's në Facebook. Pozicioni #1557
Kategoritë:Emrat amerikanë - Emrat e shkurtër
Komente nga SkyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Sky? Voto për emrin tënd


Është emri yt Sky? Voto për emrin tënd