Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Roope

Është emri yt Roope? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Rafi, Rob, Rabbi, Robby, Rabih, Rafe, Rabeah, Rufo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Riva, Rabea, Ruby, Reba, Rahab, Rupa, Rabia, Rubaba
Vlerësimi:
4.5/5
yje 26 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 23 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 23 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 23 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 26 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 24 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 485 Roope's në Facebook. Pozicioni #57619
Kategoritë:Emra finlandeze - Popullore fund emrat boy
Komente nga RoopePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Roope? Voto për emrin tënd


Është emri yt Roope? Voto për emrin tënd