Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Radu

Është emri yt Radu? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Riad, Rida, Rodi, Reda, Rudy, Riyad, Rod, Rudi
Vajza me tinguj të ngjashëm:Rita, Redi, Rud, Ruta, Rati, Reta, Reut, Ruthie
Vlerësimi:
4.5/5
yje 51 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 44 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 44 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 43 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 48 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 48 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 21030 Radu's në Facebook. Pozicioni #3267
Kategoritë:Popullore rumun emrat boy - Popullore italian emrat boy - Popullore lituanez emrat boy - Popullore portugalisht emrat boy
Komente nga RaduPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Radu? Voto për emrin tënd


Është emri yt Radu? Voto për emrin tënd