Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Quintus

Është emri yt Quintus? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Kwint, Kwinten, Kwintyn, Quentijn, Quentin, Quenton, Quinn, Quint, Quinta, Quinten, Quintijn, Quintilianus, Quintin, Quintine, Quinto, Quinton, Quinty
Djem me tinguj të ngjashëm:Quintis
Vajza me tinguj të ngjashëm:Quintessa, Quintij
Vlerësimi:
3/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 2/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 1/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1430 Quintus's në Facebook. Pozicioni #26339
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga QuintusPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Quintus? Voto për emrin tënd


Është emri yt Quintus? Voto për emrin tënd