Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Quint

Është emri yt Quint? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Quintus
Djem me tinguj të ngjashëm:Quinto, Quendo, Quent, Qunit, Quimt, Qismat, Quế Nhật Duy, Quỳnh Anh Thư
Vajza me tinguj të ngjashëm:Queenette, Quinta, Quinty, Quinette, Quandy, Quỳnh Thư, Quinetta, Qimat
Vlerësimi:
5/5
yje 11 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 10 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 10 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2955 Quint's në Facebook. Pozicioni #15392
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat Top1000 amerikanë në 1965
Komente nga QuintPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Quint? Voto për emrin tënd


Është emri yt Quint? Voto për emrin tënd