Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Queenette

Është emri yt Queenette? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Quinto, Quint, Quendo, Quent, Qunit, Quimt, Qismat, Quế Nhật Duy
Vajza me tinguj të ngjashëm:Quinta, Quinty, Quinette, Quandy, Quỳnh Thư, Quinetta, Qimat, Qwinty
Vlerësimi:
4/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 2.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 305 Queenette's në Facebook. Pozicioni #80345
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga QueenettePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Queenette? Voto për emrin tënd


Është emri yt Queenette? Voto për emrin tënd