Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Quinetta

Është emri yt Quinetta? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Quinto, Quint, Quendo, Quent, Qunit, Quimt, Qismat, Quế Nhật Duy
Vajza me tinguj të ngjashëm:Queenette, Quinta, Quinty, Quinette, Quandy, Quỳnh Thư, Qimat, Qwinty
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 705 Quinetta's në Facebook. Pozicioni #44053
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga QuinettaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Quinetta? Voto për emrin tënd


Është emri yt Quinetta? Voto për emrin tënd