Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Quinta

Është emri yt Quinta? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Quintus
Djem me tinguj të ngjashëm:Quinto, Quint, Quendo, Quent, Qunit, Quimt, Qismat, Quế Nhật Duy
Vajza me tinguj të ngjashëm:Queenette, Quinty, Quinette, Quandy, Quỳnh Thư, Quinetta, Qimat, Qwinty
Vlerësimi:
4/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 2/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 6 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1160 Quinta's në Facebook. Pozicioni #30665
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga QuintaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Quinta? Voto për emrin tënd


Është emri yt Quinta? Voto për emrin tënd