Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Quinton

Është emri yt Quinton? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Quintus
Djem me tinguj të ngjashëm:Quentin, Quinten, Quinthen, Qinten, Quenton, Quynthen, Quintin, Quintino
Vajza me tinguj të ngjashëm:Quinty Dam, Quintina, Quỳnh Tiên, Quintine, Quintana, Quỳnh Thanh
Vlerësimi:
5/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 8 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 8 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 8 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 8 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 8 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 32000 Quinton's në Facebook. Pozicioni #2323
Kategoritë:Emrat Top1000 amerikanë në 1967
Komente nga QuintonPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Quinton? Voto për emrin tënd


Është emri yt Quinton? Voto për emrin tënd