Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Quintana

Është emri yt Quintana? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Quinton, Quentin, Quinten, Quinthen, Qinten, Quenton, Quynthen, Quintin
Vajza me tinguj të ngjashëm:Quinty Dam, Quintina, Quỳnh Tiên, Quintine, Quỳnh Thanh
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 565 Quintana's në Facebook. Pozicioni #51543
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga QuintanaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Quintana? Voto për emrin tënd


Është emri yt Quintana? Voto për emrin tënd