Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Quentin

Është emri yt Quentin? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Quintus
Djem me tinguj të ngjashëm:Quinton, Quinten, Quinthen, Qinten, Quenton, Quynthen, Quintin, Quintino
Vajza me tinguj të ngjashëm:Quinty Dam, Quintina, Quỳnh Tiên, Quintine, Quintana, Quỳnh Thanh
Vlerësimi:
4.5/5
yje 24 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 14 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 14 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 14 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 22 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 21 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 47540 Quentin's në Facebook. Pozicioni #1714
Kategoritë:Top 100 francez emrat - Emrat e Amerikës Latine - Popullore suedez emrat boy - Popullore francez emrat boy - Popullore hungarez emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1949
Komente nga QuentinPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Quentin? Voto për emrin tënd


Është emri yt Quentin? Voto për emrin tënd