Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Quintin

Është emri yt Quintin? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Quintus
Djem me tinguj të ngjashëm:Quinton, Quentin, Quinten, Quinthen, Qinten, Quenton, Quynthen, Quintino
Vajza me tinguj të ngjashëm:Quinty Dam, Quintina, Quỳnh Tiên, Quintine, Quintana, Quỳnh Thanh
Vlerësimi:
5/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 5 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 18980 Quintin's në Facebook. Pozicioni #3520
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine - Emrat Top1000 amerikanë në 1957
Komente nga QuintinPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Quintin? Voto për emrin tënd


Është emri yt Quintin? Voto për emrin tënd