Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Quenton

Është emri yt Quenton? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Quintus
Djem me tinguj të ngjashëm:Quinton, Quentin, Quinten, Quinthen, Qinten, Quynthen, Quintin, Quintino
Vajza me tinguj të ngjashëm:Quinty Dam, Quintina, Quỳnh Tiên, Quintine, Quintana, Quỳnh Thanh
Vlerësimi:
2/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 2/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3235 Quenton's në Facebook. Pozicioni #14325
Kategoritë:
Komente nga QuentonPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Quenton? Voto për emrin tënd


Është emri yt Quenton? Voto për emrin tënd