Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Naufal

Është emri yt Naufal? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Nobel, Nabil, Nawfal, Noble, Neville, Nabal, Naval, Nevil
Vajza me tinguj të ngjashëm:Nefeli, Nabeela, Nabila, Novella, Novalie, Novellia, Novalee, Nebula
Vlerësimi:
5/5
yje 38 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 12 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 12 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 11 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 25 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 24 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 4255 Naufal's në Facebook. Pozicioni #11568
Kategoritë:Emrat e Afrikës - Popullore rusisht emrat boy
Komente nga NaufalPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Naufal? Voto për emrin tënd


Është emri yt Naufal? Voto për emrin tënd