Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Nabila

Është emri yt Nabila? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Nobel, Nabil, Nawfal, Noble, Neville, Naufal, Nabal, Naval
Vajza me tinguj të ngjashëm:Nefeli, Nabeela, Novella, Novalie, Novalee, Novellia, Nebula, Nabilla
Vlerësimi:
4.5/5
yje 189 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 101 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 99 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 99 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 157 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 155 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 22280 Nabila's në Facebook. Pozicioni #3119
Kategoritë:Emrat Arabisht - Emrat popullore maroken - Top 100 indonezian emrat - Popullore indonezian emrat vajzë
Komente nga NabilaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Nabila? Voto për emrin tënd


Është emri yt Nabila? Voto për emrin tënd