Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Nobel

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Nobel.
Është emri yt Nobel? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Trim
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Nabil, Nawfal, Noble, Neville, Naufal, Nabal, Naval, Nevil
Vajza me tinguj të ngjashëm:Nefeli, Nabeela, Nabila, Novella, Novalie, Novellia, Novalee, Nebula
Vlerësimi:
5/5
yje 9 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 8 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 8 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1800 Nobel's në Facebook. Pozicioni #22179
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga NobelPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Nobel? Voto për emrin tënd


Është emri yt Nobel? Voto për emrin tënd