Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Nabil

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Nabil.
Është emri yt Nabil? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Fisnik
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Nobel, Nawfal, Noble, Neville, Naufal, Nabal, Naval, Nevil
Vajza me tinguj të ngjashëm:Nefeli, Nabeela, Nabila, Novella, Novalie, Novalee, Novellia, Nebula
Vlerësimi:
4.5/5
yje 58 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 35 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 35 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 34 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 50 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 50 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 43005 Nabil's në Facebook. Pozicioni #1856
Kategoritë:Emrat Arabisht - Top 100 Swahilian emrat - Emrat popullore maroken - Popullore Swahilian emrat boy
Komente nga NabilPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Nabil? Voto për emrin tënd


Është emri yt Nabil? Voto për emrin tënd