Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Noble

Është emri yt Noble? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:nobilis
Djem me tinguj të ngjashëm:Nobel, Nabil, Nawfal, Neville, Naufal, Nabal, Naval, Nevil
Vajza me tinguj të ngjashëm:Nefeli, Nabeela, Nabila, Novella, Novalie, Novellia, Novalee, Nebula
Vlerësimi:
3/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 8090 Noble's në Facebook. Pozicioni #6977
Kategoritë:Emra latin - Emrat Top1000 amerikanë në 1911
Komente nga NoblePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Noble? Voto për emrin tënd


Është emri yt Noble? Voto për emrin tënd