Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Nevil

Është emri yt Nevil? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Neville
Djem me tinguj të ngjashëm:Nobel, Nabil, Nawfal, Noble, Neville, Naufal, Nabal, Naval
Vajza me tinguj të ngjashëm:Nefeli, Nabeela, Nabila, Novella, Novalie, Novellia, Novalee, Nebula
Vlerësimi:
5/5
yje 13 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 13 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 13 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 13 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 13 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 13 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2265 Nevil's në Facebook. Pozicioni #18771
Kategoritë:Emrat Frëngjisht
Komente nga NevilPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Nevil? Voto për emrin tënd


Është emri yt Nevil? Voto për emrin tënd