Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

My

Është emri yt My? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Mary
Djem me tinguj të ngjashëm:Manno, Meo, Mano, Mayo, Mahon, Mannie, Muni, Manu
Vajza me tinguj të ngjashëm:Mia, Mina, Mea, Mona, Mie, Maya, Mei, Moana
Vlerësimi:
4.5/5
yje 107 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 67 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 66 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 67 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 103 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 100 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 17255 My's në Facebook. Pozicioni #3821
Kategoritë:Emrat skandinave - Top 100 suedez emrat - Emrat suedeze 2010 Top 200 - Popullore suedez emrat vajzë - Popullore vietnamisht emrat vajzë
Komente nga MyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt My? Voto për emrin tënd


Është emri yt My? Voto për emrin tënd