Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Miliana

Është emri yt Miliana? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Milon, Milan, Malyn, Maolmin, Milen, Mileno, Millyano, Melyon
Vajza me tinguj të ngjashëm:Melina, Melanie, Milana, Malina, Malena, Meylina, Melania, Mulan
Vlerësimi:
4.5/5
yje 37 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 28 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 28 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 27 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 33 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 34 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 280 Miliana's në Facebook. Pozicioni #85541
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga MilianaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Miliana? Voto për emrin tënd


Është emri yt Miliana? Voto për emrin tënd