Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Mercury

Është emri yt Mercury? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Mercurius
Variante:Mercher
Djem me tinguj të ngjashëm:Mercher, Mercer, Morcar, Marie-Sarah, Markare, Mayur Khare
Vajza me tinguj të ngjashëm:Marjorie, Marjory, Margerie, Mariachiara, Margery, Maria Chiara, Marjerie, Marjore
Vlerësimi:
5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2395 Mercury's në Facebook. Pozicioni #17983
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga MercuryPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Mercury? Voto për emrin tënd


Është emri yt Mercury? Voto për emrin tënd