Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Margery

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Margery.
Është emri yt Margery? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:margaritar
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Margaretha
Djem me tinguj të ngjashëm:Mercher, Mercer, Mercury, Morcar, Marie-Sarah, Markare, Mayur Khare
Vajza me tinguj të ngjashëm:Marjorie, Marjory, Margerie, Mariachiara, Maria Chiara, Marjerie, Marjore, Marjurie
Vlerësimi:
4.5/5
yje 16 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2/5 yje 10 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 10 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 10 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 15 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 15 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 7810 Margery's në Facebook. Pozicioni #7172
Kategoritë:Emrat Frëngjisht - Popullore Kineze e thjeshtuar emrat vajzë
Komente nga MargeryPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Margery? Voto për emrin tënd


Është emri yt Margery? Voto për emrin tënd