Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Mercer

Është emri yt Mercer? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Mercher, Mercury, Morcar, Marie-Sarah, Markare, Mayur Khare
Vajza me tinguj të ngjashëm:Marjorie, Marjory, Margerie, Mariachiara, Margery, Maria Chiara, Marjerie, Marjore
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1035 Mercer's në Facebook. Pozicioni #33277
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat Top1000 amerikanë në 1881
Komente nga MercerPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Mercer? Voto për emrin tënd


Është emri yt Mercer? Voto për emrin tënd