Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Marjerie

Është emri yt Marjerie? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Mercher, Mercer, Mercury, Morcar, Marie-Sarah, Markare, Mayur Khare
Vajza me tinguj të ngjashëm:Marjorie, Marjory, Margerie, Mariachiara, Margery, Maria Chiara, Marjore, Marjurie
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 1/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 1/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 285 Marjerie's në Facebook. Pozicioni #84515
Kategoritë:
Komente nga MarjeriePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Marjerie? Voto për emrin tënd


Është emri yt Marjerie? Voto për emrin tënd