Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Marjorie

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Marjorie.
Është emri yt Marjorie? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:zbukurim
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Margaretha
Djem me tinguj të ngjashëm:Mercher, Mercer, Mercury, Morcar, Markare, Mayur Khare, Merikiori
Vajza me tinguj të ngjashëm:Marjory, Margerie, Mariachiara, Margery, Maria Chiara, Marjerie, Marjore, Marjurie
Vlerësimi:
4.5/5
yje 118 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 74 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 74 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 74 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 113 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 110 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 102290 Marjorie's në Facebook. Pozicioni #929
Kategoritë:Emrat greke - Top 100 Tagalogisht emrat - Popullore francez emrat vajzë - Popullore Tagalogisht emrat vajzë
Komente nga MarjoriePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Marjorie? Voto për emrin tënd


Është emri yt Marjorie? Voto për emrin tënd