Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Margerie

Është emri yt Margerie? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:the
Djem me tinguj të ngjashëm:Mercher, Mercer, Mercury, Morcar, Markare, Mayur Khare, Merikiori
Vajza me tinguj të ngjashëm:Marjorie, Marjory, Mariachiara, Margery, Maria Chiara, Marjerie, Marjore, Marjurie
Vlerësimi:
4.5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 2.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 495 Margerie's në Facebook. Pozicioni #56855
Kategoritë:
Komente nga MargeriePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Margerie? Voto për emrin tënd


Është emri yt Margerie? Voto për emrin tënd