Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Marjory

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Marjory.
Është emri yt Marjory? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:zbukurim
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Mercher, Mercer, Mercury, Morcar, Marie-Sarah, Markare, Mayur Khare, Merikiori
Vajza me tinguj të ngjashëm:Marjorie, Margerie, Mariachiara, Margery, Maria Chiara, Marjerie, Marjore, Marjurie
Vlerësimi:
4/5
yje 10 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 10 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 10 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 4975 Marjory's në Facebook. Pozicioni #10236
Kategoritë:Emrat greke
Komente nga MarjoryPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Marjory? Voto për emrin tënd


Është emri yt Marjory? Voto për emrin tënd