Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Marisela

Është emri yt Marisela? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Marie-Soleil, Marsel, Marceli, Marcello, Marzel, Marcel, Miroslaw, Marshall
Vajza me tinguj të ngjashëm:Marcela, Marisol, Marsela, Marsala, Markela, Marischla, Maricella, Marchella
Vlerësimi:
4.5/5
yje 50 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 39 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 39 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 39 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 48 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 49 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 16355 Marisela's në Facebook. Pozicioni #3997
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga MariselaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Marisela? Voto për emrin tënd


Është emri yt Marisela? Voto për emrin tënd