Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Lucianne

Është emri yt Lucianne? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Luciano, Luigino, Luqman, Lawson, Lujan, Lucian, Logan, Lakshman
Vajza me tinguj të ngjashëm:Luciana, Lucianna, Louisiana, Lucina, Lizina, Lizhen, Llesenia, Lujuana
Vlerësimi:
4.5/5
yje 16 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 14 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 13 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 13 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 15 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 15 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 650 Lucianne's në Facebook. Pozicioni #46739
Kategoritë:
Komente nga LuciannePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Lucianne? Voto për emrin tënd


Është emri yt Lucianne? Voto për emrin tënd