Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Leanzo

Është emri yt Leanzo? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Lance, Lonzo, Lenz, Lynsey, Lyonechka, Leamhnach, Lê Hoàng, Lennox
Vajza me tinguj të ngjashëm:Lanza, Luminosa, Luneza, Lenka, Linzi, Lyonesse, Lenci, Linh Hương
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Anzo, Leo
Emrat e vëllezërve:Ferit
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 10 Leanzo's në Facebook. Pozicioni #1109036
Kategoritë:Emrat e bebeve djem me 6 shkronja
Komente nga Leanzo


Leanzo ( 29 vjeç) 2016-09-16
jo nuk kaam

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Leanzo? Voto për emrin tënd


Është emri yt Leanzo? Voto për emrin tënd