Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Kyan

Është emri yt Kyan? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Kian, Kaan, Keon, Kean, Kin, Koen, Ken, Kenny
Vajza me tinguj të ngjashëm:Kiana, Keana, Kim, Kushina, Khả Như, Kayna, Kenwyn, Kiều Ni
Vlerësimi:
4.5/5
yje 43 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 16 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 16 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 16 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 35 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 34 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1935 Kyan's në Facebook. Pozicioni #21053
Kategoritë:Emrat e shkurtër - Emrat popullore Holandez 2012 - Emrat Top1000 amerikanë në 2006 - Shumica emra të popullarizuara fëmijë në vitin 200
Komente nga KyanPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kyan? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kyan? Voto për emrin tënd