Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Kassy

Është emri yt Kassy? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Kai, Kei, Key, Kye, Kuk, Kick, Kay, Ke
Vajza me tinguj të ngjashëm:Kaia, Kejsi, Kaisa, Kea, Kes, Kajsa, Kee, Kesi
Vlerësimi:
5/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 8 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 7530 Kassy's në Facebook. Pozicioni #7366
Kategoritë:
Komente nga KassyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kassy? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kassy? Voto për emrin tënd