Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Just

Është emri yt Just? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Justus
Djem me tinguj të ngjashëm:Jad, Jed, Jett, Judo, Jost, Jud, Judé, Jaydee
Vajza me tinguj të ngjashëm:Jeta, Jada, Jody, Jet, Jade, Judith, Jagoda, Jihad
Vlerësimi:
4.5/5
yje 14 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 10 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 10 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 48375 Just's në Facebook. Pozicioni #1691
Kategoritë:Emrat e shkurtër
Komente nga JustPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Just? Voto për emrin tënd


Është emri yt Just? Voto për emrin tënd