Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Jovan

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Jovan.
Është emri yt Jovan? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Perëndia është me ne
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Yochanan
Djem me tinguj të ngjashëm:Jovin, Jovani, Jivan, Joben, Javan, Jevin, Jivana, Javon
Vajza me tinguj të ngjashëm:Jozefina, Josefina, Jovana, Jeovanna, Jacobine, Jovina, Jeovana, Josephine
Vlerësimi:
4.5/5
yje 110 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 66 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 65 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 64 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 92 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 88 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 31425 Jovan's në Facebook. Pozicioni #2360
Kategoritë: - Emrat e Amerikës Latine - Popullore çek emrat boy - Popullore arab emrat boy - Popullore spanjisht emrat boy - Popullore Tagalogisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1994
Komente nga JovanPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Jovan? Voto për emrin tënd


Është emri yt Jovan? Voto për emrin tënd