Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Jareth

Është emri yt Jareth? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Jordi, Jared, Jord, Jort, Jerrad, Jaret, Jerardo, Jordy
Vajza me tinguj të ngjashëm:Jorida, Jarita, Joretta, Jerioth, Jagriti, Jagrati, Jurata, Jorid
Vlerësimi:
5/5
yje 157 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 138 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 137 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 136 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 149 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 145 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1855 Jareth's në Facebook. Pozicioni #21742
Kategoritë:Popullore spanjisht emrat boy - Emrat popullore djalë në Shtetet e Bashkuara (Amer
Komente nga JarethPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Jareth? Voto për emrin tënd


Është emri yt Jareth? Voto për emrin tënd