Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Jamilly

Është emri yt Jamilly? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Jamel, Jamal, Jammal, Jamiel, Jameel, Jeanelle, Jennelle, Jamilia
Vajza me tinguj të ngjashëm:Jonila, Jamelia, Jamila, Jameelah, Jeannell, Jenell, Jonell, Jamielee
Vlerësimi:
4.5/5
yje 76 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 63 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 62 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 63 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 70 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 71 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 70 Jamilly's në Facebook. Pozicioni #236469
Kategoritë:Popullore portugalisht emrat vajzë
Komente nga JamillyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Jamilly? Voto për emrin tënd


Është emri yt Jamilly? Voto për emrin tënd