Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Iska

Është emri yt Iska? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Isak, Isaac, Izacco, Ige, Isao, Issac, Isiah, Isaiah
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ike, Isha, Ika, Iskje, Icah, Isosa, Izzi, Ixy
Vlerësimi:
4.5/5
yje 29 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 14 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 14 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 14 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 25 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 25 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 665 Iska's në Facebook. Pozicioni #46001
Kategoritë:Emrat e shkurtër
Komente nga IskaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Iska? Voto për emrin tënd


Është emri yt Iska? Voto për emrin tënd