Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ilene

Është emri yt Ilene? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ilian, Ilan, Ilyan, Illian, Ilainho, Iulian, Illan, Iolyn
Vajza me tinguj të ngjashëm:Illeana, Ilma, Ilenia, Iliana, Ilona, Ileana, Ilena, Ilmi
Vlerësimi:
4.5/5
yje 18 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 11 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 11 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 11 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 16 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 17 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 13735 Ilene's në Facebook. Pozicioni #4590
Kategoritë:
Komente nga IlenePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ilene? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ilene? Voto për emrin tënd