Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ice

Është emri yt Ice? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Isak, Isaac, Izacco, Ige, Isao, Issac, Isiah, Isaiah
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ike, Isha, Ika, Icah, Iskje, Isosa, Izzi, Ixy
Vlerësimi:
4/5
yje 11 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 11 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 11 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2920 Ice's në Facebook. Pozicioni #15524
Kategoritë:Emrat e shkurtër - Popullore Thai emrat boy - Popullore Thai emrat vajzë
Komente nga IcePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ice? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ice? Voto për emrin tënd