Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Hyria

Është emri yt Hyria? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Harry, Harro, Har, Hare, Horry, Hari, Hori, Hero
Vajza me tinguj të ngjashëm:Hera, Hira, Hyra, Heri, Harue, Hara, Hourea, Hiro
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Hyra, Hyri, Hyrrush
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 15 Hyria's në Facebook. Pozicioni #793439
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine - Emrat e bebeve vajza me 5 shkronja
Komente nga Hyria


Hyria ( 19 vjeç) 2019-02-07
Vajze shume e bukur
Vajza ne xhenet
Syt e zi

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Hyria? Voto për emrin tënd


Është emri yt Hyria? Voto për emrin tënd