Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Halima

Është emri yt Halima? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Hilmi, Helon, Holen, Hallam, Holman, Healum, Hline, Helem
Vajza me tinguj të ngjashëm:Helen, Helene, Helma, Helmine, Hilma, Hulen, Helima, Helina
Vlerësimi:
4/5
yje 57 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 42 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 40 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 42 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 50 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 52 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 10520 Halima's në Facebook. Pozicioni #5696
Kategoritë:Emrat e Afrikës - Emrat popullore maroken - Popullore arab emrat vajzë - Popullore Swahilian emrat vajzë
Komente nga HalimaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Halima? Voto për emrin tënd


Është emri yt Halima? Voto për emrin tënd