Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Guillem

Është emri yt Guillem? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Glen, Giuliano, Galan, Galen, Glenn, Gaylon, Ghislain, Glynn
Vajza me tinguj të ngjashëm:Giuliana, Guillelmina, Galiana, Ghislaine, Gulielma, Galiena, Gillian, Glennie
Vlerësimi:
4.5/5
yje 20 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 17 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 17 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 17 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 19 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 19 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 340 Guillem's në Facebook. Pozicioni #74700
Kategoritë:Emrat Katalonje - Top 100 Catalonian emrat - Popullore Catalonian emrat boy - Emrat e zakonshme Katalonjës 2009
Komente nga GuillemPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Guillem? Voto për emrin tënd


Është emri yt Guillem? Voto për emrin tënd