Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Eppo

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Eppo.
Është emri yt Eppo? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:ndonjëherë
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ep, Ebe, Ev, Eb, Efe, Ebi, Epe, Ebu
Vajza me tinguj të ngjashëm:Eva, Evi, Ebba, Eve, Eef, Ef, Efa, Evy
Vlerësimi:
4/5
yje 9 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 2/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 2/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 9 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 9 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 75 Eppo's në Facebook. Pozicioni #226094
Kategoritë:Emrat e shkurtër
Komente nga EppoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Eppo? Voto për emrin tënd


Është emri yt Eppo? Voto për emrin tënd