Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Elliot

Është emri yt Elliot? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Elias
Djem me tinguj të ngjashëm:Eliot, Elod, Elta, Elte, Elliott, Elwood, Ealdwode, Elwold
Vajza me tinguj të ngjashëm:Elda, Elida, Elodie, Eldi, Elodia, Elody, Eileithyia, Elyta
Vlerësimi:
4.5/5
yje 32 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 20 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 19 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 20 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 31 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 31 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 52250 Elliot's në Facebook. Pozicioni #1594
Kategoritë:Emrat skocez - Emrat suedeze 2010 Top 200 - Popullore suedez emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1921
Komente nga ElliotPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Elliot? Voto për emrin tënd


Është emri yt Elliot? Voto për emrin tënd