Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Eliada

Është emri yt Eliada? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Eliot, Elod, Elta, Elte, Elliott, Elwood, Ealdwode, Elwold
Vajza me tinguj të ngjashëm:Elda, Elida, Elodie, Eldi, Elodia, Elody, Eileithyia, Elyta
Vlerësimi:
4.5/5
yje 10 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 10 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 10 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 10 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 10 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 10 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 145 Eliada's në Facebook. Pozicioni #139205
Kategoritë:Emrat Hebreje
Komente nga EliadaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Eliada? Voto për emrin tënd


Është emri yt Eliada? Voto për emrin tënd