Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Ebbe

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Ebbe.
Është emri yt Ebbe? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:ndonjëherë
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Ebe
Djem me tinguj të ngjashëm:Ep, Ebe, Ev, Eb, Efe, Ebi, Epe, Ebu
Vajza me tinguj të ngjashëm:Eva, Evi, Ebba, Eve, Eef, Ef, Efa, Evy
Vlerësimi:
4.5/5
yje 16 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 14 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 13 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 14 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 12 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 14 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 440 Ebbe's në Facebook. Pozicioni #62003
Kategoritë:Emrat skandinave - Emrat e shkurtër - Popullore danez emrat boy - Emrat suedeze 2010 Top 200
Komente nga EbbePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ebbe? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ebbe? Voto për emrin tënd